Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Kontakt

     Masz pytanie?
kontakt.super.swistak@gmail.com

Czynne:

Pn:  9:30 - 16:30
Wt: 10:00 - 16:30
Śr: 10:00 - 16:30
Czw: 10:00 - 16:30
Pt: 10:30 - 15:30

Współpraca

logo_spsm[1].png

STOWARZYSZENIE POMOCY ŚWINKOM MORSKIM

 

 

PUCHATY PATROL

 

 

OKIENKO ŻYCIA
DLA KRÓLIKÓW I GRYZONI

Paczkomaty InPost

inpost_logotyp.jpg

Sklep Super Świstak korzysta z usług firmy In Post Paczkomaty. Standardem firmy jest dostarczanie paczek do wskazanego przez klienta paczkomatu w kolejnym dniu roboczym po nadaniu przesyłki. 

Paczka oczekuje w paczkomacie na odbiór 72 godziny od momentu dostarczenia, przez kolejne 11 dni można ją będzie odebrać w oddziale firmy In Post w danym mieście. Po tym czasie paczka zostanie zwrócona do nadawcy. Kolejna wysyłka opłaconego zamówienia w wypadku nieodebrania przez klienta paczki w ciągu przepisowych 14 dni, nastąpi po opłaceniu przez zamawiającego kosztów powtórnej dostawy.

Paczkomaty In Post obsługują paczki o maksymalnych wymiarach 41 x 38 x 64 cm i wadze do 25kg. Koszt wysyłki zamówienia poniżej 250zł to 18zł. Powyżej tej kwoty wysyłka paczkomatem jest darmowa.

Bardzo proszę o nie decydowanie się na tą formę przesyłki w przypadku, gdy zamówienie jest duże gabarytowo jak duże siana czy duże paczki trocin. Mimo że produkty te nie przekroczą wymaganej wagi, nie zmieszczą się w narzuconym przez firmę In Post wielkości opakowania. W wypadku nie możliwości zapakowania zamówionych produktów do wymaganej wielkości pudełka sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia lub też po konsultacji i za zgodą klientem rozbicia go na dwie paczki i obciążenia klienta kosztem drugiej wysyłki.